Sökresultat - Antal träffar: 2124

Hatem Zamel Abacid Gävleborg

Tolknummer
  • 10395

  • 08-336 900
  • 070-861 62 63
  • hatem.zamel@arabiska.nu
  • http://www.arabiska.nu, http://www.arabiska.nu
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Hassnaa Abbas Västra Götaland

Tolknummer
  • 11610

  • 076-276 71 96
  • Hassna1abbas@hotmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Azza Abd El Maksoud Stockholm

Tolknummer
  • 11302

  • 070-718 25 67
  • azza_abdel@hotmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Louisa Abdayem Stockholm

Tolknummer
  • 10729

  • 073-626 46 06
  • louisa1111@hotmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Abdi Ali Abdi Västerbotten

Tolknummer
  • 12857

  • 070-305 95 63
  • sanqoole@hotmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i somaliska

Yusuf Abdow Hussein Örebro

Tolknummer
  • 11352

  • 019-36 16 14
  • 070-402 79 24
  • c-contextab@outlook.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i somaliska

Nareg Abdul Messih Jönköping

Tolknummer
  • 12879

  • 072-330 81 50
  • abboudbahe@gmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Almaz Abdulla Östergötland

Tolknummer
  • 10870

  • 070-627 06 17
  • almaz@comhem.se
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska
  • Auktoriserad tolk i sydkurdiska

Ahmed Abdulmajid Uppsala

Tolknummer
  • 11776

  • 070-733 44 83
  • ahmed.abdulmajid@outlook.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i tigrinska

Utbildad tolk
  • Tolk, talade språk (folkbildning) i tigrinska

Jangiz Abdulwahid Västra Götaland

Tolknummer
  • 11494

  • 073-771 03 05
  • jangiz@hotmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska
  • Sjukvårdstolk i arabiska
  • Auktoriserad tolk i turkiska

Layla Abou Tacca Örebro

Tolknummer
  • 12133

  • 070-743 22 24
  • laylaaboutacca@hotmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Utbildad tolk
  • Tolk, talade språk (folkbildning) i arabiska

Charbel Abou Tass Kronoberg

Tolknummer
  • 11491

  • 0470-292 91
  • 073-981 30 75
  • tolkencharbel@gmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Maria Abrahamsson Halland

Tolknummer
  • 11623

  • 070-682 46 86
  • mia.tolk@hotmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i teckenspråk

Jalal Acha Stockholm

Tolknummer
  • 10636

  • 08-462 05 44
  • 070-510 04 88
  • jalal.acha@gmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i persiska
  • Rättstolk i persiska

Miriam Acuna Stockholm

Tolknummer
  • 11381

  • 073-643 64 58
  • miriamtai@yahoo.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i spanska