Sökresultat - Antal träffar: 1997

Hatem Zamel Abacid Gävleborg
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Tolknummer
  • 10395
  • 08-336 900
  • 070-861 62 63
  • hatem.zamel@arabiska.nu
  • http://www.arabiska.nu, http://www.arabiska.nu
Hassnaa Abbas Västra Götaland
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Tolknummer
  • 11610
  • 076-276 71 96
  • Hassna1abbas@hotmail.com
Azza Abd El Maksoud Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Tolknummer
  • 11302
  • 070-718 25 67
  • azza_abdel@hotmail.com
Louisa Abdayem Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Tolknummer
  • 10729
  • 073-626 46 06
  • louisa1111@hotmail.com
Yusuf Abdow Hussein Örebro
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i somaliska

Tolknummer
  • 11352
  • 019-36 16 14
  • 070-402 79 24
  • c-contextab@outlook.com
Nareg Abdul Messih Jönköping
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Tolknummer
  • 12879
  • 072-330 81 50
  • abboudbahe@gmail.com
Almaz Abdulla Östergötland
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska
  • Auktoriserad tolk i sydkurdiska

Tolknummer
  • 10870
  • 070-627 06 17
  • almaz@comhem.se
Ahmed Abdulmajid Uppsala
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i tigrinska

Utbildad tolk
  • Tolk, talade språk (folkbildning) i tigrinska

Tolknummer
  • 11776
  • 070-733 44 83
  • ahmed.abdulmajid@outlook.com
Jangiz Abdulwahid Västra Götaland
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska
  • Sjukvårdstolk i arabiska
  • Auktoriserad tolk i turkiska

Tolknummer
  • 11494
  • 073-771 03 05
  • jangiz@hotmail.com
Farzaneh Abdy Västra Götaland
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i persiska
  • Rättstolk i persiska
  • Sjukvårdstolk i persiska

Tolknummer
  • 10612
  • 070-328 14 54
  • farzaneh.abdy@gmail.com
Layla Abou Tacca Örebro
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Utbildad tolk
  • Tolk, talade språk (folkbildning) i arabiska

Tolknummer
  • 12133
  • 070-743 22 24
  • laylaaboutacca@hotmail.com
Charbel Abou Tass Kronoberg
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Tolknummer
  • 11491
  • 0470-292 91
  • 073-981 30 75
  • tolkencharbel@gmail.com
Maria Abrahamsson Halland
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i teckenspråk

Tolknummer
  • 11623
  • 070-682 46 86
  • mia.tolk@hotmail.com
Jalal Acha Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i persiska
  • Rättstolk i persiska

Tolknummer
  • 10636
  • 08-462 05 44
  • 070-510 04 88
  • jalal.acha@gmail.com
Miriam Acuna Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i spanska

Tolknummer
  • 11381
  • 073-643 64 58
  • miriamtai@yahoo.com