Sökresultat - Antal träffar: 1581

Hassnaa Abbas Västra Götaland
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

  • 031-541 640
  • 076-276 71 96
  • hassna1abbas@hotmail.com
Maria Abrahamsson Halland
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i teckenspråk

  • 070-682 46 86
  • mia.tolk@hotmail.com
Katerina Åhlander Skåne
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i tjeckiska

  • -
  • katerina.ahlander@skane.se
Basel Al-Shannag Skåne
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Utbildad tolk
  • Tolk, talade språk (folkbildning) i arabiska
  • 073-241 61 64
  • basel.alshannag@connectussweden.se
Naufal Alizade Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i ryska
  • Rättstolk i ryska

  • 070-787 75 57
  • naufal.alizade@me.com
Nazanin Amin Värmland
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i sydkurdiska

  • 054-86 42 07
  • 070-798 20 78
  • nazanin_amin62@hotmail.com
Malgorzata Maria Andersson Östergötland
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i polska

Utbildad tolk
  • Tolk, talade språk (folkbildning) i polska
  • 073-596 97 62
  • gosia.andersson@gmail.com
Shahla Aramideh Västra Götaland
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i persiska

  • 031-41 13 71
  • 070-753 47 02
  • aramideh@hotmail.com
Maja Åstö Örebro
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i teckenspråk

  • 073-699 10 44
  • maja.asto@orebroregionlan.se
Miljana Baer Norrbotten
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i samiska (nordsamiska)

  • 070-281 99 49
  • miliana@utsi.se
Märta Bergström Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i teckenspråk

  • 070-782 39 36
  • marta.bergstrom@stockholmstolkarna.se
Katarina Bertilsson Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i spanska

  • 070-454 53 65
  • katarina.bertilsson@gmail.com
Merab Bilos Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i turkiska
  • Sjukvårdstolk i turkiska

  • 08-260 148
  • 070-555 87 96
  • merab.bilos@gmail.com
Emma Bjarneby Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i spanska

  • 08-544 952 31
  • 070-356 67 76
  • emmanavidad@hotmail.com
Thérèse Bjärud Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i teckenspråk

  • 070-7823925
  • therese.bjarud@stockholmstolkarna.se