Sökresultat - Antal träffar: 2221

Ahmad Al-Sahlei Västra Götaland

Tolknummer
  • 12867

  • 072-522 18 98
  • ahmadalsahlei@gmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Hussein Alawie Värmland

Tolknummer
  • 11512

  • 0533-161 16
  • 070-313 92 09
  • h.alawie@telia.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Galina Alexandrova Örebro

Tolknummer
  • 11286

  • 019-12 67 43
  • 070-171 51 31
  • galina.laska@hotmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i ryska
  • Rättstolk i ryska
  • Sjukvårdstolk i ryska

Thanaa Alhasani Skåne

Tolknummer
  • 11348

  • 070-483 61 69
  • thanaa_alhasani@hotmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Taleb Ali Västra Götaland

Tolknummer
  • 11079

  • 073-769 69 69
  • rtst.tolk@gmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska
  • Rättstolk i arabiska
  • Sjukvårdstolk i arabiska

Taban Ali Amin Västra Götaland

Tolknummer
  • 11338

  • 070-173 50 28
  • taban.tolk@gmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i sydkurdiska
  • Sjukvårdstolk i sydkurdiska

Naufal Alizade Stockholm

Tolknummer
  • 11526

  • 070-787 75 57
  • naufal.alizade@me.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i ryska
  • Rättstolk i ryska

Aidin Alizadeh Västra Götaland

Tolknummer
  • 10694

  • 031-52 22 63
  • 070-459 87 74
  • aidin@aida.se
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i persiska

Sophia Alkatib Stockholm

Tolknummer
  • 11225

  • 08-580 175 29
  • 076-213 45 70
  • sabahalkatib@hotmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Hussam Alkoblawi Skåne

Tolknummer
  • 10822

  • 070-449 94 92
  • hussam@nbl-bokforlag.se
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska
  • Rättstolk i arabiska

Anna Alm Stockholm

Tolknummer
  • 11305

  • 08-764 47 04
  • 072-361 89 70
  • siegfried07@gmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i ryska
  • Rättstolk i ryska

Majeed Alnashi Stockholm

Tolknummer
  • 11163

  • 0589-861 06
  • 070-759 67 86
  • majeed_alnashi@hotmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska
  • Rättstolk i arabiska

Vera Alnashi Frenzel Stockholm

Tolknummer
  • 11432

  • 08-568 709 66
  • 070-413 77 53
  • veraalnashi@hotmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Mete Altintasli Stockholm

Tolknummer
  • 10291

  • 070-731 54 64
  • mete.altintasli@telia.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i turkiska

Mohammad Reza Alvandian Stockholm

Tolknummer
  • 10490

  • 08-85 87 71
  • 070-790 46 53
  • mohammad-reza.alvandian@bredband.net
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i persiska
  • Rättstolk i persiska