Sökresultat - Antal träffar: 2221

Hamid Alyasary Västra Götaland

Tolknummer
  • 11536

  • 070-407 53 55
  • hamid6042001@yahoo.se
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska
  • Sjukvårdstolk i arabiska

Rachid Amara Stockholm

Tolknummer
  • 11224

  • 073-649 95 36
  • ar.tolk@gmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Nazanin Amin Värmland

Tolknummer
  • 11397

  • 054-864 207
  • 070-798 20 78
  • nazanin_amin62@hotmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i sydkurdiska

Utbildad tolk
  • Tolk, talade språk (folkbildning) i arabiska

Golbar Amin Värmland

Tolknummer
  • 11316

  • 070-280 25 71
  • golbar.amin@gmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i sydkurdiska
  • Rättstolk i sydkurdiska

Shahla Amin Mozaffary Västra Götaland

Tolknummer
  • 10676

  • 031- 69 18 89
  • 070-496 64 34
  • shahlaamin57@gmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i persiska
  • Rättstolk i persiska

Vusala Amirtorkambour Stockholm

Tolknummer
  • 12097

  • 08-120 590 26
  • 076-131 25 31
  • vusalaamirzade@yahoo.fr
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i ryska

Utbildad tolk
  • Tolk, talade språk (folkbildning) i ryska
  • Tolk, talade språk (folkbildning) i azerbajdzjanska

Katarzyna Andersson Skåne

Tolknummer
  • 11449

  • 0410-723 279
  • 070-899 35 36
  • katarzyna.andersson@tele2.se
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i polska
  • Sjukvårdstolk i polska

Malgorzata Maria Andersson Östergötland

Tolknummer
  • 11978

  • 073-596 97 62
  • gosia.andersson@gmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i polska

Utbildad tolk
  • Tolk, talade språk (folkbildning) i polska

Eva-Lena Andersson Värmland

Tolknummer
  • 11523

  • 070-965 85 05
  • info@lucentumtranslations.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i spanska

Petra Andersson Uppsala

Tolknummer
  • 11364

  • 070-837 13 43
  • andersson.petra@live.se
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i teckenspråk

Pirjo Andersson Stockholm

Tolknummer
  • 11614

  • 08-753 48 84
  • 070-730 26 88
  • pirjo.andersson@valviken.se
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i finska

Larissa Andersson Stockholm

Tolknummer
  • 11351

  • 08-667 68 36
  • 070-525 11 19
  • larissa@bjornaskonsult.se
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i ryska
  • Rättstolk i ryska
  • Sjukvårdstolk i ryska

Claudia Andersson Larsson Västra Götaland

Tolknummer
  • 10890

  • 0520-480 579
  • 070-714 80 77
  • claudia.andersson-larsson@vgregion.se
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i polska

Marija Andreae Östergötland

Tolknummer
  • 10917

  • 011-100 801
  • 070-834 63 98
  • marija.andreae@yahoo.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i bosniska, kroatiska, serbiska
  • Rättstolk i bosniska, kroatiska, serbiska
  • Sjukvårdstolk i bosniska, kroatiska, serbiska

Sofia Andréasson Västra Götaland

Tolknummer
  • 11703

  • 076-169 64 04
  • sofia.andreasson@hotmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i teckenspråk