Sökresultat - Antal träffar: 2221

Maria Andreasson Örebro

Tolknummer
  • 11517

  • 019-18 45 65
  • 073-699 10 12
  • maria.andreasson@orebroll.se
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i teckenspråk

Cecilia Anfält Örebro

Tolknummer
  • 11553

  • 019-36 45 45
  • 073-699 10 31
  • cecilia.anfalt@regionorebrolan.se
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i teckenspråk

Mahmoud Ansari Stockholm

Tolknummer
  • 10738

  • 08-462 93 69
  • 070-283 36 08
  • m.ansari@bahnhof.se
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i persiska

Shahla Aramideh Västra Götaland

Tolknummer
  • 10598

  • 031-41 13 71
  • 070-753 47 02
  • aramideh@hotmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i persiska

Patricio Arcos Rodríguez Stockholm

Tolknummer
  • 10529

  • 073-648 23 23
  • spansk.tolk@gmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i spanska

Ilze Arenander Stockholm

Tolknummer
  • 11111

  • 08-409 099 08
  • 073-983 53 00
  • ilze_arenander@yahoo.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i lettiska
  • Rättstolk i lettiska

Mohammad Arfazadeh Stockholm

Tolknummer
  • 10631

  • 072-763 55 40
  • 072-763 55 40
  • moharfaz@gmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i persiska

Johan Arnborg Stockholm

Tolknummer
  • 11531

  • 08-545 805 99
  • 073-729 13 89
  • arnborg@writeme.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i franska

Rosette Aronsson Värmland

Tolknummer
  • 11084

  • 0554-143 04
  • 070-753 19 34
  • r-aronsson@swipnet.se
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Gajane Arushanyan Örebro

Tolknummer
  • 11646

  • 019-331 508
  • 073-038 70 63
  • gajanea@yahoo.se
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i ryska

Marie-Louise Arvbring Stockholm

Tolknummer
  • 10264

  • 08-400 577 37
  • 070-537 50 16
  • malou.arvbring@gmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i spanska

Birgitta Arvidsson Östergötland

Tolknummer
  • 10107

  • 070-723 97 31
  • birgittaarvidsson@telia.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i spanska

Kaveh Ashhami Stockholm

Tolknummer
  • 10895

  • 08-510 516 69
  • 076-643 96 44
  • kaveh@ashhami.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i persiska

Helena Asp Västra Götaland

Tolknummer
  • 11574

  • 031-26 12 23
  • 076-010 28 74
  • helena@helenaasp.se
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i finska
  • Sjukvårdstolk i finska

Hoda Assad Stockholm

Tolknummer
  • 11294

  • 070-984 54 73
  • hodaassad@hotmail.com
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska