Sökresultat - Antal träffar: 1567

Hassnaa Abbas Västra Götaland
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

  • 031-541 640
  • 076-276 71 96
  • hassna1abbas@hotmail.com
Katerina Åhlander Skåne
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i tjeckiska

  • -
  • katerina.ahlander@skane.se
Märta Bergström Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i teckenspråk

  • 070-782 39 36
  • marta.bergstrom@stockholmstolkarna.se
Merab Bilos Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i turkiska
  • Sjukvårdstolk i turkiska

  • 08-260 148
  • 070-555 87 96
  • merab.bilos@gmail.com
Emma Bjarneby Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i spanska

  • 08-544 952 31
  • 070-356 67 76
  • emmanavidad@hotmail.com
Thérèse Bjärud Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i teckenspråk

  • 070-7823925
  • therese.bjarud@stockholmstolkarna.se
Aino Djurvall Jönköping
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i finska
  • Rättstolk i finska

  • 0370-13775
  • 070-577 37 75
  • aino.djurvall@gmail.com
Puck Ekstam Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Rättstolk i engelska
  • Auktoriserad tolk i spanska
  • Rättstolk i spanska
  • Auktoriserad tolk i engelska

  • 070-725 35 20
  • puck_ekstam@yahoo.se
Ritva Eldenholm Västra Götaland
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i finska

  • 073-598 79 06
    Veronica Eliasson Larsson Halland
    Auktoriserad tolk
    • Auktoriserad tolk i teckenspråk

    • 073-544 19 16
    • 0340-621 916
    • veronicaeliasson@hotmail.com
    Sara Ericsson Jönköping
    Auktoriserad tolk
    • Auktoriserad tolk i teckenspråk

    • 070-552 44 95
    • sabehe@hotmail.com
    Lina Farhat Västerbotten
    Auktoriserad tolk
    • Auktoriserad tolk i arabiska

    • 090-77 88 78
    • 070-3980169
    • lina_farhat_1979@hotmail.com
    Linda Friberg Västra Götaland
    Auktoriserad tolk
    • Auktoriserad tolk i teckenspråk

    • 070-404 44 97
    • ekeborg@live.se
    Friederike Gerlach Östergötland
    Auktoriserad tolk
    • Rättstolk i tyska
    • Sjukvårdstolk i tyska
    • Auktoriserad tolk i tyska

    • 073-528 85 77
    • friederike_g@hotmail.com
    Amelie Gundersen Stockholm
    Auktoriserad tolk
    • Auktoriserad tolk i spanska

    • 08-662 82 95
    • 070-380 19 68
    • amelie1.gundersen@gmail.com