Sökresultat - Antal träffar: 1553

Katerina Åhlander Skåne
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i tjeckiska

  • -
  • katerina.ahlander@skane.se
Linda Friberg Västra Götaland
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i teckenspråk

  • 070-404 44 97
  • ekeborg@live.se
Victoria Isaeva Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Sjukvårdstolk i ryska
  • Auktoriserad tolk i ryska

  • 072-361 16 04
  • victoria.tolk@yahoo.se
Irina Karelina Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Sjukvårdstolk i ryska
  • Auktoriserad tolk i ryska
  • Rättstolk i ryska

  • 070-461 31 14
  • ikarelina@yahoo.se
Anna Loyko Blomberg Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i ryska

  • 073-697 99 00
  • anna.loyko.blomberg@gmail.com
Patricia Nilsson Västra Götaland
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i engelska
  • Sjukvårdstolk i engelska

  • 031-284 928
  • 070-433 62 08
  • americonsult.sweden@gmail.com
Osman Omera Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska

Utbildad tolk
  • Tolk, talade språk (folkbildning) i arabiska
  • 073-937 29 11
  • majnoon_kassala@hotmail.com
Ekaterina Peshkova Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Sjukvårdstolk i ryska
  • Auktoriserad tolk i ryska
  • Rättstolk i ryska

  • 073-531 70 28
  • peshkova@hotmail.se
Anna Vlcek Uppsala
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i portugisiska

Utbildad tolk
  • Tolk, talade språk (folkbildning) i portugisiska
  • 018-40 01 18
  • 073-022 58 31
  • anna.vlcek@hotmail.com
Yusuf Abdow Hussein Örebro
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i somaliska

  • 019-36 16 14
  • 070-402 79 24
  • c-contextab@utlook.com
Almaz Abdulla Östergötland
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i arabiska
  • Auktoriserad tolk i sydkurdiska

  • 070-627 06 17
  • almaz@comhem.se
Ahmed Abdulmajid Uppsala
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i tigrinska

Utbildad tolk
  • Tolk, talade språk (folkbildning) i tigrinska
  • 070-733 44 83
  • ahmed.abdulmajid@outlook.com
Jangiz Abdulwahid Västra Götaland
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i turkiska
  • Auktoriserad tolk i arabiska
  • Sjukvårdstolk i arabiska

  • 073-771 03 05
  • jangiz@hotmail.com
Velina Adelblom Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i tjeckiska
  • Auktoriserad tolk i bulgariska
  • Rättstolk i bulgariska

  • 08-643 98 56
  • 070-960 23 39
  • velina.adelblom@comhem.se
Roza Adler Stockholm
Auktoriserad tolk
  • Auktoriserad tolk i ryska
  • Rättstolk i ryska

  • 070-511 97 42
  • art@minmail.net